همه چیز در مورد تزریق ژل لب کلینیک زیبای دکتر ترانه امامی

یکی از دلایل محبوبیت این ماده این است که اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است و در حالت عادی در بدن یافت می‌شود. در نتیجه خطر واکنش‌های آلرژیک کاهش پیدا می‌کند و عوارض جانبی بسیار کمتری دارد. ژل هایی که از اسید هیالورونیک ساخته شده اند نظیر ژوویدرم و رستیلن توسط آنزیم هایی که بدن به طور طبیعی تولید می کند به تدریج تجزیه می شوند. هنگامی که ژل به طور کامل جذب شد، بافت لب به حالت قبلی خود بر می گردد. 19 – اگر به هر دلیلی هنگام تزریق ژل لب از ادامه کار پشیمان شدید ، هیچ جای نگرانی نیست و لب های ما به فرم قبل باز خواد گشت . تزریق ژل لب – ژل ها یا فیلر های لب سابقه کمی دارند، اما واقعا چقدر درباره آنها می دانید و از نتایج آن چه انتظاراتی باید داشته باشید؟ ما در این مورد شما را راهنمایی خواهیم کرد.

همچنین ژوویدرم به عنوان یکی از امن ترین فیلر های لب نیز شناخته می شود. سازمان غذا و دارو (FDA) این محصول را تایید کرده و ماده فعال و اصلی آن نیز اسید هیالورونیک (یک ماده طبیعی از بدن) است. ژل ژوویدرم می تواند به لب ها حجم مناسبی دهد تا فرد به ظاهر مورد نظر خود برسد. برای درمان خط و خطوط ریز در چهره و چین و چروک ها از ژوویدرم استفاده می شود. بهترین مارکی که برای تزریق فیلر لب پیشنهاد می‌شود مارک‌های دارای اسید هیالورونیک از جمله ژوویدرم، رستیلن و … است. این محصولات همیشه نتایج خوبی به همراه داشته‌اند، ریسک عوارض جانبی کمی دارند و پس از تزریق نیاز به استراحت ندارند.

ممکن است یک متخصص پوست برای تعادل و تقارن مجددا فیلر (ژل) تزریق کند، یا بتواند آن را به طور کامل حل کند. نکته جالب در مورد پرکننده های اسید هیالورونیک این است که آنزیمی وجود دارد که می تواند برای حل این محصول به منطقه مورد نظر تزریق شود. فیلر (ژل لب) های اسید هیالورونیک موقتی و بی خطر ترین گزینه هستند، بنابراین اغلب برای بیماران برای اولین بار توصیه می شود.

کبودی و ورم  تزریق فیلر  اسید هیالورونیک از بقیه فیلرها کمتر است. پزشک معالج باید اولا” شناخت دقیق و کافی‌ از ساختمان پوست و اجزای صورت داشته باشد. ثانیا به تکنیک این روش که شامل محل مناسب، مقدار تزریق و قرار دادن این مواد در لایه های‌ مناسب پوستی است کاملا آشنا باشد. پزشکان توصیه می‌کنند افراد بعد از تزریق ژل، نواحی تزریق شده را ماساژ نداده یا دستکاری نکنند. بهتر است بعد از تزریق ژل به مدت ۳ الی۴ ساعت از شستشوی ناحیه لب اجتناب کرده و بعد از این مدت با فشار ملایم اقدام به شستشو کنید. ما انتخاب می کنیم که از جدیدترین محصولات پرکننده پوست استفاده کنیم که حاوی لیگنوکائین اضافه شده برای راحتی بیشتر در طول درمان است.

تزریق ژل لب ، یکی از پرطرفدارترین روندهای زیبایی امروزی ، برای داشتن لب هایی پر و برجسته تر می باشد. اگر شما به طور مادرزادی صاحب لب هایی نازک هستید و این مدل لب مطلوب شما نیست ، یا فکر می کنید حجم لب هایتان به دلیل بالا رفتن سن ، کاهش یافته است ؛ جراحی لب ، گزینه ای درست برای حل این دغدغه فکری شماست. پزشک با استفاده از محصولات با کیفیت و مورد تائید سازمان غذا و دارو ، شکل لب های صاف و غیر جذاب شما را به لب هایی برجسته ، جوان تر و زیباتر ، ارتقا می دهد. در ادامه مقاله با دکتر محبی جراح پلاستیک و زیبایی همراه باشید. هزینه حجیم کردن لب‌ها با تزریق چربی و هزینه تزریق ژل لب در نواحی مختلف، متفاوت می‌باشد.

همچنین این کلینیک اولین مرکز پیوند مو در ایران بوده و دارای بیشترین پرونده در این حوزه می باشد. تزریق چربی نسبت به تزریق فیلر، تهاجمی‌تر است اما نتایج آن دائمی هستند. به ندرت اتفاق می‌افتد که فردی در جلسه اول به نتیجه مطلوب نرسد و نیاز به تزریق چربی بیشتر داشته باشد. تزریق چربی برای افرادی مناسب است که می‌خواهند بدون تزریق یک ماده خارجی به لبهای خود حجم دهند، یا افرادی که به دنبال نتیجه دائمی هستند. پرکننده هایی که دارای اندازه ذرات بزرگتر هستند را مانند آجرهای یک بنا تجسم کنید. یک متخصص پوست، یک طرح درمانی ایده آل را برای شما توضیح می دهد، اما بدانید که برای رسیدن به نتایج طبیعی ممکن است به بیش از یک عدد فیلر (ژل) نیاز باشد.

اگر از بهترین نوع ژل ها استفاده شود حجم لب ها به صورت طبیعی هم افزایش پیدا می کند. در این مدل تزریق بیشتر در ناحیه کشیدگی و تیزی حاشیه لب ها انجام می‌شود. همچنین برای برجسته‌کردن لب ها مقدار کمی از ژل را در امتداد خط لب تزریق می‌کنند. کلاژن نیز زمانی پرکننده پوستیِ رایجی بوده اما امروزه کمتر مورداستفاده قرار می گیرد. علت آن این است که مواد جدیدی که استفاده می‌شوند ایمنی بیشتری دارند. همچنین ماندگاری موارد جدید مانند ژل لب بیشتر است و آثار آن مدت‌زمان بیشتری باقی می‌ماند.